תפריטים

תפריט לחיילים​

אורח חיים בריא לחיילים

הגיע היום והתגייסתם לצבא! חוקים חדשים, חברים חדשים ובעיקר לוח זמנים חדש שכבר לא תלוי בכם. העומס, שעות השינה שמשתנות והמטבח הצבאי עשויים להקשות על אורח החיים הבריא שסיגלתם לעצמכם. אז איך ניתן להתגבר על כל המכשולים הללו? אספנו מספר המלצות שיעזרו לכם למצוא את הדרך הנכונה!

תתחילו לעשות ספורט
נכון, ספורט לא קשור לתזונה, אבל אין ספק שיש קשר ישיר בין ספורט לבין אורח חיים בריא. מעבר לקלוריות שנשרפות באימון טוב, הבריאות הכללית שלכם משתפרת גם כן. בכל יחידות צהל, בטירונות בקורסים וגם בסדיר, מקפידים על שעות מד"ס שבועיות. תנצלו את זה! תתנו את כל כולכם באימון ואל תוותרו עליו. למתמידים מבינכם, ברב בסיסי צה"ל קיים גם חדר כושר. נסו למצוא שעתיים בשבוע (ואם אפשר גם יותר..) אותן אתם מקדישים לפעילות גופנית המשלבת אירובי כמו ריצה או סטפר וכוח עם משקולות לפי יכולתכם.

פחות נשנושים, יותר ירקות
בין שמירה לשמירה או אחרי שעות ארוכות מול מחשב, הכי קל להתנחם בחטיף מהשקם או בקצת שוקולד כדי להתעורר. אם זה בבקרה ואנחנו קובעים מראש שעה לנשנוש ביניים- אין עם זה בעיה. אבל כשזה מתחיל להיות תדיר יותר, הקלוריות נאגרות ויכולות להגיע ליותר מ2000 קלוריות בשבוע של מזון עם ערך תזונתי נמוך שממש לא מועיל לבריאות שלנו וגם לא לגזרה. מומלץ לחתוך קופסת ירקות, מראש בבית או מהירקות המוצעים בבסיס ולהניח אותה במקום נגיש- במקרר במטבח או אפילו בקערה ליד השולחן עבודה. כך תעסיקו את הפה במשהו מזין ולא תמהרו לשקם ברגע שתצאו להפסקה.

מבנה הארוחות המרכזיות
בוקר צהריים וערב הן הארוחות החשובות ולכן צריך להתמקד בהן ובבחירות שלכם. הצבא מציע מספר אפשרויות בחדר אוכל אך הן לא תמיד מתאימות לתפריט שהורגלנו אליו בבית. חשוב לסקור את כל האופציות ולבחור במנה שנראית הכי פחות מתועשת ומטוגנת. חשוב להקפיד על הרכב הצלחת ולשים לב שחצי מכילה ירקות, רבע חלבון ורבע פחמימה כדי ליצור איזון בין אבות המזון ולקבל מספיק ויטמינים ומינרלים. במידה ואתם ממש לא מוצאים את עצמכם במטבח הצבאי, אפשר להביא מהבית רכיבי מזון שלא מתקלקים ויכולים להעשיר את הארוחה כמו תירס לייט או לחם קל לפחמימות וביצים קשות וטונה לחלבון.

אכילה בחוץ
במידה והחלטתם לוותר על חדר האוכל ולאכול את הארוחה המרכזית שלכם בחוץ, תעדיפו לבחור באפשרויות הבריאות יותר כמו בר סלטים בהרכבה או מנות בבישול ביתי בהן אפשר לבחור מנת בשר רזה או דג. נסו לבחור מנה שתתאים למבנה המנה הרגילה שלכם. חשוב להקשיב לתחושת הרעב והשובע שלכם ולא לסיים את המנה שקניתם רק כי היא נמצאת מול העיניים. נסו לעשות תרגיל- לשמור חלק מהמנה לאחר כך ולראות האם אתם שבעים ומתי מתעורר בכם רעב מאוחר יותר.

חשוב לזכור שהכל עניין של איזון. אורח חיים בריא לא אומר שאתם צריכים לוותר על מה שעושה לכם טוב. כל עוד מתנהלים בצורה אחראית ומאורגנת, אין סיבה לוותר על ישיבה עם חברים ואכילה של מתוקים מידי פעם. בשורה התחתונה- זה בידיים שלכם! אם תתחילו להרגיל את הגוף שלכם לאורח חיים בריא כבר מהיום הראשון בצבא, זה יבוא בטבעיות בהמשך ויחסוך מכם הרבה מאמץ. בתיאבון 😊

תפריט למשפחה

ילדים ואורח חיים בריא:

כולנו רוצים שילדינו יהיו בריאים, מכירים את כל ההנחיות על כמה חשוב שיאכלו אוכל מגוון ויעשו ספורט. אך עד כמה אנחנו כהורים, מודעים להשפעה שלנו על גורמים אלה?

בשנים האחרונות, העבודה הפכה למרכז חיינו וכשאנחנו חוזרים הבייתה מותשים ורעבים, אנחנו נוטים לוותר על ההשקעה במזון אותו אנחנו בוחרים ומעדיפים ללכת בדרך הקלה- נשנוש מול הטלוויזיה או, איך לא- המשך עבודה על המחשב. כתוצאה מכך, לא רק שאנחנו מפספסים ארוחה מזינה, גם ילדינו מקבלים חינוך לאכילה לא מסודרת והרבה פחות מגוונת ומזינה. בעקבות זאת, חשבנו על המלצות שיעזרו לכם להתחיל שינוי בהרגלי האכילה שלכם ושל הילדים.

ההמלצה הראשונה היא- לדאוג לארוחה אחת משותפת ביום:
מעבר לרק אכילה, הארוחה המשפחתית היא חוויה שמעבירה שיתוף פעולה, תקשורת, גיבוש ואף מעבירה גבולות ברורים וסמכות הורית. הארוחה המשפחתית היא הזדמנות, כמעט היחידה, לדבר על נושאים שחשובים לנו בלי הסחות הדעת של המסכים והפעולות היומיות.

אחד היתרונות המשמעותיים בארוחה המשותפת, הוא הנחלת הרגלי אכילה נכונים, כאלה שימשיכו ויעצבו את הרגלי האכילה הבוגרים של הילדים. זאת ניתן לעשות על ידי דוגמה הורית, כמו הוספת ירקות לארוחה ושמירה על צלחת מאוזנת. בהתאמה, דוגמה זו, מאפשרת לילדים להתנסות במאכלים חדשים ולהיות פחות בררנים בסוג המזון.

ההמלצה השנייה- לשנות את סביבת האכילה:
בניגוד לאכילה מול טלוויזיה או מחשב שמאופיינת לרוב באכילת כמויות לא מבוקרות של מזון, אכילה סביב השולחן מאפשרת ויסות בצריכת המזון וגיוון וריכוז באכילה עצמה.

במקום להושיב את הילדים מול הטלוויזיה, ספרו להם סיפור מעניין או אפילו את מה שקרה לכם במהלך היום. האינטראקציה הזו שביניכם בריאה הרבה יותר ממה שיש למסך להציע.

המלצה שלישית- אין צורך לסיים הכל מהצלחת:
כולנו מכירים את תחושת המלאות הזו, כשאנחנו מזמינים מנה במסעדה, או אפילו אוכלים בבית.. כשהבטן כבר מתפוצצת אבל חינכו אותנו שאנחנו חייבים לסיים הכל. מחקרים מציעים כי ילדים שמכריחים אותם לסיים את הכל מהצלחת הם בעלי סיכוי גבוה יותר שיבקשו מנות גדולות של מזון כשהם נמצאים מחוץ לבית.

אתם רוצים שהילדים שלכם יסיימו לאכול כשהם שבעים, וזה לא בהכרח אומר שהצלחת תהיה ריקה. חשוב לשים לב להרגשת הרעב והשובע שבגילאים קטנים עדיין לא מושפעת מגורמים חיצוניים.

המלצה רביעית- צלחת מנצחת:
מומלץ לשלב ירקות מסוגים שונים בכל ארוחה- במרכז השולחן או אפילו חתוכים על השיש בזמן המשחק או הלימודים. כך שלילדים תהיה זכות בחירה ובנוסף לכך יוכלו לראות מה אתם בוחרים. בארוחה המרכזית, ננסה לשלב את כל אבות המזון- חלבונים, כמו גבינות ביצים ועוף, פחמימות כמו אורז, לחם, ופסטה, ושומנים כמו שמן זית אבוקדו או טחינה.

לילדים לוקח זמן להסתגל לדברים חדשים וכך גם למזונות חדשים. היו סבלניים. זה שתגישו ירק חדש והילד לא יאכל אותו בפעם הראשונה, לא ימנע ממנו לנסות אותו בפעם השנייה או השלישית שתגישו לו.

המלצה חמישית- אין סיבה לדבר על קלוריות:
בסופו של דבר, המטרה היא לשמור על הבריאות של הילדים שלנו ולכן הדגש הוא על המזונות הבריאים והמזינים- לדבר איתם על מה טוב יותר עבור הגוף שלהם. נרצה ליצר שיח חיובי על האוכל כך שהילדים יעריכו את המוצרים הבריאים ואת התועלת שהם מפיקים מהם. ההתמקדות בעודף משקל או ב"רע וטוב" יכול להוביל לאכילה מופרעת מצד הילדים הותעסקות כפייתית בבחירות המזון שלהם.

לסיכום, כל שינוי תזונתי יכול להיות קשה, גם אם הוא טוב. בואו ננסה להפוך את השינוי לחיובי גם עבורכם וגם עבור הילדים. בסופו של דבר- אתם המודל לחיקוי שלהם. לכן התנהלות תזונתית חכמה שלכם תגיע כם אליהם. חשוב להראות לילדים שאורח החיים הזה הוא לא עונש אלא חיזוק חיובי שמטרתו להפוך את המשפחה שלכם לבריאה ומאושרת יותר.

תפריט סנדוויצ'ים

נבחר 5 סנדוויצ'ים במהלך היום ו2 מנות ביניים נוספות – 100 קלוריות כל ארוחת ביניים

נמצאים כל היום מחוץ לבית כחלק מהעבודה או טיול? אין לכם זמן או חשק לבשל?
תפריט סנדוויצ'ים הוא פתרון מעולה לירידה נוחה ויעילה במשקל תוך שמירה על תזונה נכונה ומאוזנת

הנחיות בסיסיות:

 • התפריט הינו לדוגמא. ניתן להחליף מזונות על פי קבוצות תחליף.
 • המרווח המומלץ בין הארוחות נע בין שעה וחצי לשלוש שעות.
 • מומלץ להתחיל לאכול שעה מהקימה.
 • המרווח בין הארוחות נע בין שעה וחצי לשלוש שעות.
 • חשוב להקפיד על אכילת שלושת הארוחות העיקריות. את ארוחות הביניים ניתן לאכול במהלך היום על פי הצורך ותחושת הרעב.
 • נקפיד לשתות בין 8-12 כוסות מים ליום, כ—2-3 ליטר ביום.
 • חשוב לדייק בכמויות על מנת לרדת במשקל.
 • מומלץ לשלב פעילות גופנית 3 פעמים בשבוע מכל סוג שהיא.
 • ניתן להשתמש באופן חופשי בתבלינים, עשבי תיבול, לימון, מלח, חומץ, חרדל, בלסמי, סויה, ירקות (רשימה מפורטת בחוברת תחליפים).
 • ניתן לאכול מנת צ'יט פעם בשבוע.

הערות:

התפריט  המוצע מותאם לירידה במשקל.
התפריט  מכיל 1200 קלוריות.
תפריטי הדיאטה באתר לא מתאימים לכל הנשים והגברים באופן גורף.
מומלץ לתאם פגישה אישית להתאמת תפריט מותאם לך.
התפריט הינו לדוגמה ואינו מחליף המלצה רפואית.

בוקר מקומי – 2 פרוסות לחם קל, ביצה קשה, כף קוטג' 5%, ירקות.

פיתה לאבנה – פיתה ביס, 2 כפות גבינת לאבנה 5%, זעתר, ירקות.

טוסט – 2 פרוסות לחם קל, פרוסת גבינה צהובה 9%, כף קטשופ, ירקות.

ביס של הודו – פיתה ביס, 2 פרוסות פסטרמה, כפית חומוס / מיונז, ירקות.

סנדוויץ' חביתה – 2 פרוסות לחם קל, ביצה, חלבון ביצה נוסף, ירקות.

כריף עוף – 2 פרוסות לחם קל, פרוסת חזה עוף, כפית חרדל, ירקות.
סנדוויץ' טונה – לחמניית ביס, 1/2 קופסת טונה במים, כפית מיונזקל, ביצה, ירקות.

סנדוויץ' גבינות – 2 פרוסות לחם קל + 2 כפות גבינה 5% + 40 גרם בולגרית + ירקות.

תפריט ניקוי

הנחיות בסיסיות:

 • התפריט הינו לדוגמא. ניתן להחליף מזונות על פי קבוצות תחליף.
 • המרווח המומלץ בין הארוחות נע בין שעה וחצי לשלוש שעות.
 • מומלץ להתחיל לאכול שעה מהקימה.
 • המרווח בין הארוחות נע בין שעה וחצי לשלוש שעות.
 • חשוב להקפיד על אכילת שלושת הארוחות העיקריות. את ארוחות הביניים ניתן לאכול במהלך היום על פי הצורך ותחושת הרעב.
 • נקפיד לשתות בין 8-12 כוסות מים ליום, כ—2-3 ליטר ביום.
 • חשוב לדייק בכמויות על מנת לרדת במשקל.
 • מומלץ לשלב פעילות גופנית 3 פעמים בשבוע מכל סוג שהיא.
 • ניתן להשתמש באופן חופשי בתבלינים, עשבי תיבול, לימון, מלח, חומץ, חרדל, בלסמי, סויה, ירקות (רשימה מפורטת בחוברת תחליפים).
 • ניתן לאכול מנת צ'יט פעם בשבוע.

תפריט זה הינו תפריט ניקוי המותאם לשבוע ימים. תפריט ניקוי שנעשה לאורך זמן עלול לגרום לחסרים תזונתיים לא רצויים, לכן נקפיד לאכול על פיו שבוע ימים בלבד.

מטרת התפריט היא זירוז ירידה במשקל, הפחתת נפיחויות והקלה על אי נוחות במערכת העיכול או רגישות יתר של המעי ללא סיבה מאובחנת.
בתפריט הנוכחי הוצא הגלוטן, מוצרי החלב, קטניות, סוכר מעובד, אלכוהול.


הערות:

התפריט  המוצע מותאם לירידה במשקל לאנשים הסובלים מרגישות במערכת העיכול.
תפריטי הדיאטה באתר לא מתאימים לכל הנשים והגברים באופן גורף.
מומלץ לתאם פגישה אישית להתאמת תפריט מותאם לך. 
התפריט הינו לדוגמה ואינו מחליף המלצה רפואית. 

 

ארוחת בוקר

בחר/י אחת מהאפשרויות הבאות

חביתת קינואה מפתיעה – ראי מתכון – ביצה וחלבון ביצה נוסף, 1/2 כוס קינואה, ירקות.

שייק בריאות – פרי, 1/2 כוס חלב שקדים, 1/3 כוס מים, עלים ירוקים.

בוקר של סלט – ירקות טריים (חסה, עגבניות, פטריות, גזר, בצל סגול), קופסת טונה במים / 70 גרם טופו, לימון, 2 כפיות שמן זית.

ארוחת צהריים

בחר/י אחת מהאפשרויות הבאות

קציצות עוף צרובות – 3-4 קציצות, 4 כפות אורז, ירקות.

חזה עוף מושחם – 2 פרוסות חזה עוף מתובל בפפריקה, כמון, פפריקה חריפה, חוויג'/בהרט ומלח, 4 כפות כוסמת, ירקות.

עוף וירקות בקוקי – ראי מתכון – 2 שוקי עוף, תפוח אדמה בינוני , ירקות.

ארוחת ערב

בחר/י אחת מהאפשרויות הבאות

פריטטה ראי מתכון – 2 ביצים, תפוח אדמה קטן, ירקות.

קציצות קינואה –  ראי מתכון – 4 קציצות קינואה, ירקות.

סלט טונה – ירקות, 1/2 קופסת טונה, ביצה, תפוח אדמה או 3 כפות תירס, לימון.

מנות ביניים

דוגמאות למנות ביניים - ניתן לבחור עד 3 ביום

פרי או 10 שקדים או 3 אגוזי מלך או תמר ו-5 שקדים

עשית ספורט היום? מגיע/ה לך עוד מנת ביניים!

לאכול

 • כל שאר הירקות
 • בשר עוף, בשר הודו, דגים, בשר אדום
 • אורז, אורז מלא, אטריות אורז, דפי אורז, קינואה, בטטה (80 גרם), תפוח אדמה (80 גרם), כוסמת, שיבולת שועל, תירס
 • חלב דל לקטוז, גבינות קשות, פטה, גבינה צהובה. חלב אורז, חלב שקדים
 • עד 2 פירות ביום
 • שומנים ושמנים –
 • במקרה הצורך – אגוזים, שמן זית, שמן זרעי חמנייה, טחינה, כמויונז
 • מים, סודה, קפה, תה, חליטות תה, מיצי פירות מותרים
 • חרדל, בלסמי, רסק עגבניות, תבלינים, חומץ, חומץ אורז

לשלול

 • כרוב, כרובית, ברוקולי, קולורבי, כרוב ניצנים, צנון, צנונית, ארטישוק, אספרגוס, פטריות, בצל, שום, מלפפון חמוץ, שומר, פלפל, ארטישוק
 • גלוטן וקטניות-
 • חיטה, שעורה, פשתן, חומוס, שעועית, אטריות שעועית, עדשים, אפונה, מש, סויה, לחם, פסטה, פתיתים, בורגול.
 • חלב פרה, עיזים, כבסים, סויה, יוגורט, שמנת, חמאה, שוקולד, גבינות רכות, גלידה, חלב קוקוס
 • שומנים ושמנים –
 • מיונז, סלטים על בסיס מיונז, חומוס, שמן מזוכך, שמן זך, חמאה, מרגרינה, קשיו, פיסטוק
 • אלכוהול
 • סוכר, כולל מזונות עם תוספת סוכר. דבש, סילאן, סירופ מייפל, צ'לי, טריאקי, סירופ תירס, ריבה, ממתיקים  מלאכתים

תפריט ללא מוצרי חלב

דל לקטוז

הנחיות בסיסיות:

 • התפריט הינו לדוגמא. ניתן להחליף מזונות על פי קבוצות תחליף.
 • המרווח המומלץ בין הארוחות נע בין שעה וחצי לשלוש שעות.
 • מומלץ להתחיל לאכול שעה מהקימה.
 • המרווח בין הארוחות נע בין שעה וחצי לשלוש שעות.
 • חשוב להקפיד על אכילת שלושת הארוחות העיקריות. את ארוחות הביניים ניתן לאכול במהלך היום על פי הצורך ותחושת הרעב.
 • נקפיד לשתות בין 8-12 כוסות מים ליום, כ—2-3 ליטר ביום.
 • חשוב לדייק בכמויות על מנת לרדת במשקל.
 • מומלץ לשלב פעילות גופנית 3 פעמים בשבוע מכל סוג שהיא.
 • ניתן להשתמש באופן חופשי בתבלינים, עשבי תיבול, לימון, מלח, חומץ, חרדל, בלסמי, סויה, ירקות (רשימה מפורטת בחוברת תחליפים).
 • ניתן  לאכול מנת צ'יט פעם בשבוע. 

תפריט ללא מוצרי חלב נבנה בעיקרו לאנשים רגישים ללקטוז.
רגישות ללקטוז היא בעיית עיכול נפוצה מאוד, כ-70% מאוכלוסיית העולם סובלת מרגישות כזו או אחרת.
רגישות ללקטוז נובעת מכמות נמוכה מדי של אנזים שנקרא לקטאז שתפקידו פירוק הלקטוז, סוכר העיקרי שנמצא בחלב. ללא לקטאז הלקטוז יכול לעבור דרך המעיים מבלי להתעכל ולגרום לתסמינים כמו: בחילות, כאבים, גזים, נפיחות ושלשולים.

אדגיש כי רוב האנשים שסובלים מרגישות ללקטוז יכולים לצרוך כמות קטנה יחסית של לקטוז ביום. כ-12 גרם לקטוז נחשב כמות קטנה שלא גורמת לתסמינים שקשורים לבעיה.
לכן חלק ממוצרי החלב דווקא כן אפשר לצרוך ולהשתמש גם באופן יומיומי. חמאה, גבינות קשות, יוגורט פרוביוטי, חלב עיזים.. יש צורך לבדוק זאת באופן אינדיבידואלי.  

הערות

התפריט  המוצע מותאם לירידה במשקל לאנשים הסובלים מרגישות במערכת העיכול.
תפריטי הדיאטה באתר לא מתאימים לכל הנשים והגברים באופן גורף.
מומלץ לתאם פגישה אישית להתאמת תפריט מותאם לך. 
התפריט הינו לדוגמה ואינו מחליף המלצה רפואית. 

 

ארוחת בוקר

בחר/י אחת מהאפשרויות הבאות

חם על הבוקר – 3 כפות קוואקר, 1/2 כוס חלב שקדים / סויה, 1/3 כוס מים, 1/2 פרי, קינמון.

ביס של הודו – פיתה ביס, 2 פרוסות פסטרמה, כפית חרדל,  ירקות.

סנדוויץ' סביח – 2 פרוסות לחם קל, ביצה קשה, כפית טחינה, פטרוזיליה, עגבנייה.

מנת דגן, מנת חלב

ארוחת צהריים

בחר/י אחת מהאפשרויות הבאות

מוקפץ פרגיות – ירקות טריים ומוקפצים, 100 גרם פרגית, 4 כפות בורגול / 1/3 אבוקדו.

קינואה סלמון – 100 גרם דג סלמון /150 גרם דג לבחירתך, 4 כפות קינואה / תפוח אדמה, ירקות.

קינואה עדשים שחורות – ראי מתכון – 9 כפות קינואה ועדשים שחורות, ירקות.

מנת בשר, מנת דגן

ארוחת ערב

בחר/י אחת מהאפשרויות הבאות

סנדוויץ' חביתה – 2 פרוסות לחם קל, ביצה + חלבון ביצה נוסף, כפית שמן, כפית חומוס / כפית כמויונז, ירקות.

סלט טונה – ירקות טריים, קופסת טונה במים, ביצה, 2 פרוסות לחם קל/ 2 כפות תירס, לימון, 2 כפיות שמן זית.

תבשיל חומוס ועגבניות ראו מתכון – 1/2 תבשיל חומוס ועגבניות, ירקות.

מנת דגן, 2 מנות חלב

מנות ביניים

דוגמאות למנות ביניים - ניתן לבחור עד 3 ביום

פרי – ראי רשימת תחליפים או חטיף אנרגיה או מנת אגוזים – ראי רשימת תחליפים או פרוסת לחם קל עם כפית ריבה או דבש או תמר ו-5 שקדים 

עשית ספורט היום? מגיע/ה לך עוד מנת ביניים!

לאכול

 • ירקות ועשבי תיבול  – מומלץ להוסיף לכל ארוחה ירקות טריים, מאודים או אפויים
 • בשר עוף, בשר הודו, דגים, בשר אדום
 • לחם, אורז, קינואה, בטטה (80 גרם), תפוח אדמה (80 גרם), כוסמת, שיבולת שועל, בורגול, ורנפלור, קטניות –  תירס, חומוס, שעועית, אטריות שעועית, עדשים, אפונה, מש, סויה
 • חלב שקדים, חלב אורז, חלב קוקוס, ביצה,
 • פירות טריים או קפואים
 • שומנים ושמנים – במקרה הצורך – אגוזים, שמן זית, אבוקדו, טחינה, חומוס, כמיונז.
 • מים, סודה, קפה, תה, חליטות תה, שתיה דיאט
 • חרדל, בלסמי, רסק עגבניות, תבלינים, חומץ, סוכרזית על בסיס סטיביה או סוכרלוז

לשלול

 • מוצרי חלב – חלב, גבינות, מעדנים, גלידות, יוגורטים, חמאה
 • שימורי פירות
 • שומנים ושמנים – שמן מזוכך, שמן זך, מרגרינה.

היום הוא היום לשנות את עצמך לטובה.

האני מאמין שלי

רק בשילוב של תזונה מותאמת תוכלי להשיג את הגוף שאת רוצה!

ירידה במשקל

לרדת במשקל באופן בריא ואיכותי, לצמצם היקפים ולחטב את הגוף, וכל זה מבלי לוותר על פינוקים.

השלמה עצמית

להפסיק לרדוף אחרי המשקל ולדעת שעשית את הדבר הבריא והנכון ביותר בשבילך.

שינוי חיצוני

להרגיש את החופש להתלבש איך שבא לך, מבלי שהמשקל והמראה יגבילו אותך.

אורח חיים בריא

הרגשת שיפור חיובי בכל תחומי החיים, חיות ואנרגטיות גבוהה יותר במהלך היום.

התכניות שלי

רק לבחור תאריך ולהצטרף

משולבת

סדנת אונליין + 2 מפגשים אישיים
1299
1149
 • 6 מפגשי אונליין איתי בזום פעם בשבוע
 • תכנית תזונה בת 4 שלבים הכוללת תפריטים מגוונים
 • מבחר עשיר של מתכונים קלים וטעימים
 • חוברת תחליפי מזון מפורטת ורשימת קניות
 • תמיכה וליווי צמוד של תזונאיות במשך כל השבוע
 • כלים אפקטיביים להתמודדות עם יציאה מהשגרה
 • 6 אימוני כושר מצולמים
 • 2 מפגשי תזונה אישיים 1:1 התאמה תזונה אישית ומענה על שאלות
 • תוצאות מוכחות!
פופולרי

חצי שנתית

סדנת אונליין + 4 חודשי ליווי בתום הסדנה
1194
199 לחודש ל-6 חודשים
 • 6 מפגשי אונליין איתי בזום פעם בשבוע
 • תכנית תזונה בת 4 שלבים הכוללת תפריטים מגוונים
 • מבחר עשיר של מתכונים קלים וטעימים
 • חוברת תחליפי מזון מפורטת ורשימת קניות
 • תמיכה וליווי צמוד במשך כל השבוע בקבוצה ייעודית
 • כלים אפקטיביים להתמודדות עם יציאה מהשגרה
 • בסיום הסדנה הצטרפות לקבוצה תומכת "שומרות בשגרה"
 • מתכונים חדשים מדי שבוע
 • שקילה שבועית
 • הגדלת מוטיבציה ותמיכה להצלחת התהליך
 • כלים לאיזון התזונה ושמירה על תוצאות לאורך זמן
 • תוצאות מוכחות!
פופולרי

סדנה

סדנת אונליין לירידה במשקל ב-6 שבועות
699
 • 6 מפגשי אונליין איתי בזום פעם בשבוע
 • תכנית תזונה בת 4 שלבים הכוללת תפריטים מגוונים
 • מבחר עשיר של מתכונים קלים וטעימים
 • חוברת תחליפי מזון מפורטת ורשימת קניות שבועית
 • תמיכה וליווי צמוד במשך כל השבוע בקבוצה ייעודית
 • כלים אפקטיביים להתמודדות עם יציאה מהשגרה
 • תוצאות מוכחות!
פופולרי

תוכנית לגברים

סדנה

סדנת אונליין לירידה במשקל ב-6 שבועות
499
 • מבחר עשיר של מתכונים קלים טעימים
 • חוברת תחליפי מזון מפורטת ורשימת קניות שבועית.
 • תמיכה וליווי צמוד במשך כל השבוע
 • כלים אפקטיביים להתמודדות עם יציאה מהשגרה
 • כלים לאיזון התזונה לאורך זמן.
 • תוצאות מוכחות!
לגברים

רוצה להצטרף?

לפרטים והצטרפות