תחומי הטיפול בקליניקה

טיפול בבני נוער ודימוי גוף

התואר השני שלי התמקד במניעת הפרעות אכילה לבני נוער. החיבור שלי עם בני נוער הוא גם ברמה האישית וגם ברמה המקצועית. הילדים שלנו זקוקים לתפריטים שמותאמים ספציפית להם. תזונה שמבינה את צורכי הבית ואת הצרכים האישיים שלהם. מגיע לילדים שלנו לקבל תזונה מגוונת, מאפשרת ומתחשבת בתהליכי הגדילה שלהם. אנחנו לא קוראים לזה דיאטה, אלא דרך חיים. בניית תפריט מותאם אישית וליווי צמוד שיאפשר להם לעשות את השינוי ללא הרעבה או תסכול, ללא ויתור על אף מאכל אהוב, עם התייחסות להיבטים החברתיים כמו אכילה בחוץ, עם אוכל טעים ומגוון שיאפשר להם להבין איך עושים את זה נכון וטוב לכל החיים.

ירידה במשקל

תהליך ירידה במשקל הוא תהליך אישי שדורש תזונה נוחה וקלה לביצוע. לכן אנחנו נתאים את התזונה שלכם לפי הצרכים שלכם, סדר היום שלכם והאוכל שאתם אוהבים מבלי להתפשר על תזונה מאוזנת וטובה לגוף שלכם ולנפש שלכם. כל כך הרבה דיאטות מופצות ברשת, מה שגורם לכולנו להתבלבל ולא להבין מה אנחנו באמת צריכים. אצלנו תגלו מה מתאים לכם; אצלנו תבינו שהרבה יותר קל לרדת במשקל ממה שחשבתם, וכל זאת כי התפריט מותאם בדיוק לכם.

תזונה מותאמת למתאמנים

התחלתם להתאמן, כל הכבוד! כדאי ורוצים לסדר את התזונה בהתאם לאימונים שלכם? כך שתמקסמו את התוצאות. מתאמנים ומשתדלים לאכול לפי כל ההנחיות אבל עדין לא מצליחים להגיע לתוצאות שאתם רוצים? קורה לכם שאתם נתקפים ברעב בלתי מוסבר? היום כולם כבר יודעים שרק עם תכנית תזונה טובה ומותאמת אישית אפשר נצליח להשיג את המטרות שלנו. בין אם זה הורדת אחוזי שומן וחיטוב הגוף או העלאת מסת שריר או שיפור ביצועים. אצלנו תקבלו הכוונה מתאימה ומדויקת למטרות שלכם.

נשים בהריון ולאחר לידה

מזל טוב! מתרגשות לעבור איתך את התהליך שלב אחרי שלב בדרך להיות אמא! בייחוד בשלב הזה חשוב להבין כמה כוח וחשיבות יש לתזונה נכונה ומותאמת אישית. אצלנו תדעי כמה מומלץ לעלות במשקל בכל שלב ושלב, מאילו מזונות כדאי להימנע ואילו מזונות כדאי שהתזונה שלך תהיה מבוססת עליהם, אילו תוספים את צריכהמומלץ ליטול ובאיזה שלב? נטפל בבחילות ובצרבות שגם להן לעיתים יש חלק בהריון. אנחנו נדאג שתקבלי את התזונה המותאמת ונוחה ביותר עבורך ועבור הבייבי הקטן שלך. ובשעה טובה לאחר הלידה, אנחנו כאן ללוות אותך בדרך חזרה לגזרה, בדרך שתהיה בריאה ונכונה גם עבורך וגם עבור תינוקך.

טיפול בריאותי לאיזון עפ"י בדיקות דם

סובלים משומנים בדם? כולסטרול גבוהה? כבד שומני או טריגליצרידים גבוהים? תזונה היא כלי משמעותי ופרקטי לשינוי מדדים גם רגע לפני שמתחילים בכדורים. הקליניקה שלנו מטפלת בצורה מקצועית ומבוקרת במדדים חריגים ובאיזון בדיקות דם. אנחנו מתאימים תפריטים באופן אישי עפ"י בדיקות הדם שלכם, כך שיאפשרו לכם לעשות תהליך בריאותילשפר את המדדים בצורה מדויקת, קלה ונוחה. אצלנו תלמדו איך משלבים מזונות אהובים תוך שמירה על הבריאות ואיזון מדדים.

תזונה לסוכרתיים

סובלים מחוסר איזון במדדי סוכר? התמודדות עם מחלת הסכרת היא אתגר אמיתי. היא דורשת הקפדה ותשומת לב לגבי מה, מתי וכמה פחמימות וסוכרים אנחנו אוכלים מדי יום. תזונה נכונה הינה אחד הכלים החשובים והמסייעים ביותר למיתון ואיזון רמות סוכר ולשיפור מכריע של המצב הבריאותי. טיפול תזונתי בסוכרת דורש ידע מקצועי מדויק תוך הבנה והתחשבות בצרכים האישיים ובהתאמה לסדר יום ולאכול שאוהבים. בעזרת תפריט נכון ומתאים אישית ניתן לאזן מדדי סוכר, לשפר את המצב הבריאותי, לרדת במשקל ולהנות מהדרך.

כמו שאמרתי למדתי בכמה מקומות והנה התעודות שלי

התעודות שלי

רוצים להצטרף

לפרטים והצטרפות